Jak szybko zarobić na kryptowalutach? OTO SPOSÓB!

jak szybko zarobić na kryptowalutach

„Jakubie, jak szybko zarobić na kryptowalutach?” – to pytanie przewija się praktycznie codziennie przez moją skrzynkę pocztową. Paradoksalnie na blogu w komentarzach jest cisza, a skrzynka pęka w szwach. To tak, jakby niektórzy chcieli mieć odpowiedź tylko dla siebie, by nie dać innym szybko zarobić na krypto. W dzisiejszym wpisie odpowiem Ci na to częste ostatnio pytanie!

Obalamy mit!

Popularny jest bardzo mit, że skoro Bitcoin już urósł tak bardzo, to teraz nic nie da szybkiego zysku. To błędne myślenie! Dlaczego?

  • Bitcoin nie urósł w jeden dzień z 0,50$ do 15$. Potrzebował na to lat! Nie oczekuj więc, że już po miesiącu zyskasz tysiące po inwestycji w daną kryptowalutę. Zainteresowanie rynkiem krypto jest coraz większe, ale nie oznacza to, że zamiast czekania kilku lat będziesz czekał miesiąc.
  • Jest masa innych kryptowalut oprócz bitcoina. Nawet jeśli Bitcoin urośnie z 10000$ do 12000$, to jest to zmiana tylko 20%. Masa kryptowalut codziennie wykonuje takie same lub nawet większe skoki.

Odpowiedni tok myślenia

Musisz zrozumieć jedną bardzo ważną rzecz: szybki zysk jest jeszcze bardziej ryzykowny. Możesz faktycznie się nieźle dorobić, ale możesz też bardzo dużo stracić. Bądź ostrożny i skupiaj się na projektach z przyszłością, które faktycznie mogą zainteresować ludzi. Inwestowanie w kolejny coin, którym np. można płacić za miejsca parkingowe totalnie mija się z celem.

Skup się na czymś, co odnosi się do samych kryptowalut (jakieś mocne ulepszenie, lub platforma pod inne krypto), lub samego internetu (platforma pozwalająca tworzyć aplikacje internetowe). Takie projekty są najbardziej przyszłościowe. Owszem, niektóre mało przyszłościowe krypto też się wybijają, ale często są to pompy, które upadają równie szybko jak się wybiły. Możesz kupić kilkanaście coinów o beznadziejnej wartości i ustawić sprzedaż na np. 5x wartości ceny aktualnej. Może się okazać, że trafisz na coina, którego ktoś będzie pompował.

Zatem jak szybko zarobić na kryptowalutach?

Przede wszystkim – bądź w temacie. Śledź wydarzenia na coinmarketcal.com na bieżąco i inwestuj w kryptowaluty, które mają w planach spory rozwój. Oprócz tego unikaj krypto, które wydają się nie mieć żadnej przyszłości i które nie wnoszą nic nowego i innowacyjnego. Świat o nich szybko zapomni.

Jeśli nie wiesz jak zacząć inwestować w kryptowaluty, to sprawdź ten wpis – http://inwestujmadrze.com.pl/jak-zaczac-inwestowac-w-kryptowaluty/! 🙂

 

Autor: Jakub
32-letni pasjonat wszystkiego co związane z inwestycjami, giełdami i kryptowalutami. Trzymam rękę na pulsie, tworzę i czytam analizy oraz jestem na bieżąco z wieloma newsami. Na tym blogu chcę Ci przekazać jak najwięcej wartościowej wiedzy, żebyś sam mógł zjeść kawałek kryptowalutowego tortu.