Jakie kryptowaluty warto kupić w 2018? 3 propozycje!

jakie kryptowaluty warto kupic w 2018

Jeszcze nie wiesz jakie kryptowaluty warto kupić w 2018 albo w jakie krypto zainwestować w tym roku? Nie martw się! W tym roku przedstawię Ci trzy obiecujące propozycje ode mnie, wraz z opisem czym dany projekt się zajmuje. Ostrzegam, że jest to tylko i wyłącznie moja własna opinia, nie żadna porada inwestycyjna.

1. LISK

Lisk, to w sporym uproszczeniu platforma, która będzie umożliwiała tworzenie deweloperom aplikacji w języku JS (Javascript). Ten język programowania jest niezwykle popularny i dostępny praktycznie wszędzie. Większość animacji i działań na stronie możliwych jest właśnie dzięki Javacript! Przykładowo slider na mojej stronie głównej został w tym języku stworzony (z dodatkiem HTML i CSS).

Praktycznie każda strona internetowa zawiera jakiś skrypt napisany w JS, więc już sama idea projektu Lisk jest niezwykle obiecująca. Team stojący za całym przedsięwzięciem jest doświadczony, działają już od 2016 roku. Nie jest to więc świeżo wypuszczona kryptowaluta, ale na swój „boom” musiała trochę poczekać. W chwili pisania tego posta kosztuje 30$, jednakże spodziewam się wzrostu w 2018 na co najmniej 100$. Jeśli zastanawiasz się jakie kryptowaluty warto kupić w 2018, to Lisk jest moją pierwszą propozycją na długoterminową inwestycję.

Najbliższe wydarzenia dla kryptowaluty LISK na stronie coinmarketcal.com: klik!

Strona internetowa projektu: https://lisk.io

 

2. NAS (Nebulas)

 

Słyszałeś o kryptowalucie Nebulas? Jeśli tak, to gratuluję. W chwili pisania tego wpisu kosztuje nieco ponad 13$ i ma 1088 miejsce w coinmarketcap. Kupiłem ją w okolicach 5$ za sztukę i gorąco wierzę, że może spokojnie urosnąć w 2018 do 50$ i więcej.

Czym jest Nebulas? To po prostu wyszukiwarka w blockchainie. Google oferuje wyszukiwanie w internecie, a Nebulas w sieci blockchain. Przed ekipą NAS jest jeszcze wiele roboty, ale w końcu sporo osób o nich usłyszy i z całą pewnością cena skoczy mocno do góry. Całość wygląda niezwykle obiecująco i wierzę, że uda jej się wybić w 2018 roku.

Strona internetowa projektu: https://nebulas.io/

 

3. EOS

Czym jest EOS? Jeśli kojarzysz Etherum (ETH), to jest to właśnie coś takiego, tylko bardziej ulepszone. Platforma, na której mogą powstawać kolejne projekty, czyli w uproszczeniu dla początkującego – nowe kryptowaluty. W chwili pisania tych słów EOS jest oparty na sieci Etherum, ale jeszcze w tym roku ma się to zmienić. Podejrzewam, że cena może wtedy ostro wystrzelić w górę!

Obserwuj nadchodzące wydarzenia na CoinMarketCal i zaopatrz się chociaż w niewielkiej ilości w tę kryptowalutę, by nie żałować!

Strona projektu: https://eos.io/

Jakie kryptowaluty warto kupić oprócz powyższych?

Jest jeszcze wiele kryptowalut, które mogą bardzo wysoko urosnąć w tym roku. Jeśli jesteś nimi zainteresowany, przejrzyj coinmarketcal i zobacz które wydarzenia mogą mocno wpłynąć na cenę kryptowaluty. Zwracaj uwagę na ikonkę ognia, bo oznacza ona najczęściej, że będzie to głośne wydarzenie, które może znacząco wpłynąć na kurs kryptowaluty. Oprócz tego koniecznie czytaj kto stoi za tym projektem i dowiedz się więcej na jego temat!

Jeśli nie wiesz jak inwestować w kryptowaluty, to gorąco zachęcam Cię do zapoznania się z moim poradnikiem (kliknij w link na początku tego zdania). Nauczysz się z niego wszystkiego, co jest potrzebne do rozpoczęcia inwestycji w kryptowaluty i zarabiania pierwszych pieniędzy w tej wciąż stosunkowo nowej dziedzinie.

 

Autor: Jakub
32-letni pasjonat wszystkiego co związane z inwestycjami, giełdami i kryptowalutami. Trzymam rękę na pulsie, tworzę i czytam analizy oraz jestem na bieżąco z wieloma newsami. Na tym blogu chcę Ci przekazać jak najwięcej wartościowej wiedzy, żebyś sam mógł zjeść kawałek kryptowalutowego tortu.