O mnie

Mam na imię Jakub, na karku już 32 lata. Od 21 roku życia interesuję się giełdą i finansami i mogę szczerze powiedzieć, że stało się to moją pasją. Z reguły nie dzieliłem się swoimi przemyśleniami i dopiero w 2016 zacząłem pomagać znajomym z krypto i na FOREX. Byli zachwyceni efektami i od dłuższego już czasu doradzali mi, abym założył bloga na temat kryptowalut… Oto więc jestem! 🙂

Pierwszą styczność z kryptowalutami miałem w 2011 roku i wtedy właśnie zdecydowałem się na kupienie lekko ponad 50 bitcoinów w okolicach 10$ za sztukę. Sprzedałem je na początku 2014 roku po 800$ za sztukę i zacząłem się interesować tym tematem bardziej. Po przecenie kupiłem kolejne BTC i inne kryptowaluty, którymi handluję i bawię się do dzisiaj. Nie ma chyba większej radości niż udana inwestycja po dłuższej analizie.

Stworzyłem tego bloga dla osób, które są początkujące lub średnio-zaawansowane w świecie kryptowalut. Wyjaśnię Ci tutaj dokładnie o co chodzi „w tych całych bitcoinach”, jakie są możliwości zarobku, jakie jest ryzyko, jakie są metody handlowania, które z nich są najlepsze i wiele więcej! Mam nadzieję, że będziesz miał sporą uciechę z pierwszych inwestycji i zdobywanego doświadczenia.

Trzymaj się!
Jakub