Witam Cię serdecznie i świątecznie!

Cześć! Święta zbliżają się wielkimi krokami, a ja siedzę i piszę ten wpis. Cieszę się niezmiernie, że będę miał możliwość przekazać Ci swoją wiedzę i podzielić się doświadczeniem odnośnie kryptowalut (i nie tylko!).

Kim jestem?

Jeśli jeszcze nie widziałeś strony „O mnie”, to serdecznie Cię na nią zapraszam – http://inwestujmadrze.com.pl/o-mnie/. Jak już pewnie wiesz, mam 32 lata i od dłuższego czasu interesuję się tematyką rynków finansowych. Czytałem masę książek, testowałem wiele metod i sam tworzę analizy techniczne. Doświadczenie zdobyte przez ostatnie 11 lat pozwoliło mi pomagać znajomym i wspierać ich swoją wiedzą. Efekty przerosły ich oczekiwania i od dłuższego czasu sugerowali mi, abym założył bloga, na którym będę dzielił się swoją wiedzą z innymi. Oto więc jestem!

Co tu się będzie działo?

Na moim blogu poznasz masę przydatnych informacji i wskazówek, dzięki którym Twoje inwestycje wzrosną na zupełnie nowy poziom. Strona będzie z czasem coraz bardziej rozbudowywana, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie.

W najbliższym czasie planuję stworzyć specjalną podstronę z przydatnymi linkami, na której znajdziesz odnośniki nie tylko do przydatnych w świecie kryptowalut informacji, ale również do miejsc, w których możesz śledzić wiarygodne sygnały czy warto coś kupić lub sprzedać. Oprócz tego pracuję nad kompleksowym poradnikiem, dzięki któremu wejdziesz w świat kryptowalut „z buta”. Wszystkie potrzebne informacje dla osób mniej lub bardziej początkujących w jednym miejscu to coś, co może Cię zainteresować.

Wszystko w swoim czasie…

Jak na razie pozwalam sobie na kilka dni odpoczynku w gronie rodziny i znajomych z okazji świąt. Z tej też okazji chciałbym Tobie życzyć przede wszystkim spokojnych, ale też pełnych pozytywnych wrażeń Świąt Bożego Narodzenia.

Pozdrawiam serdecznie!

Autor: Jakub
32-letni pasjonat wszystkiego co związane z inwestycjami, giełdami i kryptowalutami. Trzymam rękę na pulsie, tworzę i czytam analizy oraz jestem na bieżąco z wieloma newsami. Na tym blogu chcę Ci przekazać jak najwięcej wartościowej wiedzy, żebyś sam mógł zjeść kawałek kryptowalutowego tortu.